1001Stock Nedir ve Nasıl Çalışır?

Tanıtım videomuzu izleyerek kısa sürede sitemiz ve sistemimizle alakalı tüm detaylara hakim olabilirsiniz. Ayrıca merak ettiklerinizi "Sıkça Sorulan Sorular" kısmında da bulabilirsiniz.

Hoşgeldiniz

1001Stock

Tamamen otomasyon sistemle birlikte siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Kendimizi her zaman bir adıma daha ileri taşımak için sürekli çalışıyoruz. Sizlerinde desteğiyle gelişmeye devam edeceğiz.

Premium Dosya İndirme Servisleri

Nasıl Çalışır?

Sitemize üye olup, fiyatlandırma sayfasından size en uygun paketi seçip ödeme işleminizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ardından Hizmetler sayfasından hangi siteden dosya indirmek istiyorsanız bu dosyanın linkini ilgili alana yapıştırıp anında indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Premium platformlardaki dosyalara aylık üyelik alarak fazla para ödemek yerine, sadece istediğiniz dosyayı indirmenize olanak sağlayarak tasarruf etmenizi sağlar.

Kısaca

Nasıl Çalışır?

1001Stock sayesinde premium sitelere tonlarca para harcamak yerine, uygun fiyata istediğin premium dosyaya ulaşmak artık çok kolay!

Üye Ol

Giriş Yap

Güvenli Ödeme

İndir

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettikleriniz ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstediğim zaman indirme yapabilir miyim?
"7 gün 24 saat hizmet" mottosuyla hizmet vermekteyiz. Yine de bakım süreçleri ve sorunlar yaşanabilir. Aksaklıklar karşısında anlayışlı ve sabırlı olmanızı umuyoruz.
Her servis için dosya ücreti farklıdır. Ücretlere, üye olduktan sonra hizmetler kısmından ulaşabilirsiniz.
Dosya boyutuna bağlı olarak, 1 ila 30 saniye arasında değişmektedir.
Birkaç defa indirmeyi denedikten sonra hala inmiyorsa "Kullanıcı Paneli > Destek" bölümünden Destek Talebi açıp durumu bize bildirebilirsiniz.
Evet. Sitemiz üzerinden indirilen tüm dosyalar ilgili sitelerdeki orijinal halleridir.
Hayır. Sitemizden indirdiğiniz dosyaların lisans belgelerini sağlamamaktayız. Bazı servislerin dosya içeriğinde lisansları bulunmaktadır. Lisans belgesinin gerektirdiği durumlarda, diğer servislerin dışındaki servisler hariç kanıt veya lisans belgesi temin edebilirsiniz.
Premium servislerin dışındaki servislerde lisans sorunu yaşamazsınız. Dosya, orijinal sitesindeki lisans kullanımına tâbidir.
Evet. Gün içinde indirdiğiniz dosyayı tekrar indirmeniz halinde ücretlendirilmezsiniz.
Hayır. "Kullanıcı Paneli > Destek" bölümünden Destek Talebi açarak istediğiniz dosya linkini bize iletirseniz gerekli araştırmaları yapıp tarafınıza dönüş sağlarız.
Hayır. Her servis içeriğinde hangi tür dosyaları indirebileceğiniz belirtilmiştir.
Krediler hesabınızda sresiz olarak kalır. Abonelikler sresi dolduğunda iptal olur ve artık hizmetten faydalanamazsınız.
Abonelikler kredilere gre daha uygundur. 3 Farklı abonelik servisi mevcuttur. Shutterstock, Freepik ve EnvatoElements
Diğer servisler sadece krediyle alışmaktadır. rnek verecek olursak kredilerle 25 krediyle 25 EnvatoElements dosyası indiriken, 25 TL'lik EnvatoElements aboneliğiyle 600 dosya indirebilirsiniz.
Hakkımızda

Ne Dediler?

%100 Müşteri Memnuniyeti


Takip Et!

Sosyal Medyada Biz

Duyuru, indirim, çekilişlerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.