Teslimat ve Satış Politikası

img

Teslimat ve Satış Politikası

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Zıraat Katılım Banka hesabımıza (TL)  yapabilirsiniz 

 2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek çekim ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. 
  
3) Sipariş Bedeli İadesi Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Media Özen Şahıs Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Keyfi durumlarda kesinlikle "Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca" ürün iadesi ve iptali yapılamaz. 
 
  4) Teslimat Koşulları Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri anında teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için teslim süresi en fazla 1 gündür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen tüm hesap bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurunuz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ürünler/Krediler otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. 

  5) Ödeme Takibi Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen hesapta herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.   İletişim: contact@1001stock.com

Takip Et!

Sosyal Medyada Biz

Duyuru, indirim, çekilişlerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.